| Cryssy11_7794 a întrebat:

Mai demult ma jucam un joc care eram naufragiata pe o insula si trebuia sa fac diferite lucruri sa construiesc si mai venea cineva pe insula se aveam copii dar nu mai stiu cum se numeste jocul.Ma puteti ajuta? Dar nu se numeste Minecraft sau Blockworld(cred c asa se scrie).

6 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Pai ar putea fii minecraft dar daca nu, atunci poate nu mai exista jocul acela.

| Cryssy11_7794 explică (pentru marius6543):

Eu cred ca mai exista (sunt aproape sigura) dar ma jucam cam acum un an si nu stiu cum se mai numeste... crying.

| Cryssy11_7794 explică:

Aaaa.Si am uitat sa mentionez nu il descarcam il jucam pe site-ul lui dar daca nu mai stiu jocull...am uitat.

| marius6543 a răspuns:

Pai atunci cauta pe google Jocuri unde esti naufragiat.
Daca merge si il gasesti sper ca te-am ajutat.

| Cryssy11_7794 explică (pentru marius6543):

Am cautat dat nu am gasit.Dra totusi multumesc!

| saraiero a răspuns:

Lagoonia.Am avut si eu aceasta problema dar cand o intrat frate-miu pe google store prima aplicatie era asta.Am intrat si mi-am dat seama ca era aceea.MULTUMESC GOOGLE. Sper sa fie corect raspunsul.