| daria2000 a întrebat:

Pentru jucatorii Metin2: exista, in Turnul Demonilor, Etajul 7?

Răspuns Câştigător
| elicopterultau a răspuns:

Da, exista!
Funda?

5 răspunsuri:
| daria2000 explică (pentru elicopterultau):

Stai putin iti dau daca imi zici si cum e acolo!

| elicopterultau a răspuns (pentru daria2000):

Depinde pe ce metin... De exemplu pe ro sunt pietre... si totul are o culoare deschisa
acum funda?

| RaDuCkU a răspuns:

Exista si etajul 12 am fost acolo si am murit acolo ( cred ca exista foarte multe etaje )

| RaDuCkU a răspuns:

Exista si etajul 12 am fost acolo si am murit acolo ( cred ca exista foarte multe etaje )

| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite un ghid complet despre turnul demonilor: http://orademetin.blogspot.ro/......iti-c.html