| ღMikyღ a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2 si de curand mi-am achizitionat aplicatia "The Sims FreePlay " si am ajuns la "misiunea" (acolo unde scrie "1 active task") "Buy a 2 star rated stereo". Ce trebuie sa fac? Nu inteleg ce imi cere. sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de engleza?

| ღMikyღ explică (pentru anonim_4396):

Da,am auzit. Nu prea are rost raspunsul tau. :/ eu am intrebat ce trebuie sa fac si o tampita vine si imi spune daca am auzit de engleza. Da, am auzit, care e problema ta? Eu te-am intrebat doar ce trebuie sa fac. Aa si pentru ceilalti: Daca aveti raspunsuri tampite, mai bine taceti ca nu vreau sa va cred si mai prosti decat prosti pe unii!