| Timotey99 a întrebat:

Buna seara, am si eu o Problema cand Intru în prototype 2 SAU în GTA IV primele 10 min se Misca în lag mare oare de la Joc SA FIE SAU de la PC. Puteti sa imi spuneti va rog? Am pc procesorul Intel Pentium Dual Core G630 2,7 GHz, placa video de la NVIDIA GeForce 440 1GB DDR5 si 4 GB ram.Nu CRED ca ar trebui sa se? miste in lag timp de 10 min chiar si cu rezolutia la minim.

2 răspunsuri:
| kapetanuza a răspuns:

1.winsows prea vechi
2. pune pasta teemoconductoare pe procesor se poate sa fie de la supraincalzirea lui
3.curata pcul daca sa depus prea mult praf e normal sa se miste greu

| Timotey99 explică (pentru kapetanuza):

Am instalat windows acum 2 saptamani, si pasta termoconductoare nu pot pune deoarece este de la garantie iar procesorul a fost sters de praf cand am dusa acum o luna la garantie