| AsVreaEu a întrebat:

Buna seara TPU am o intrebare:"Ziceti-mi un metin pvp-pvm(mai mult pvp) genlove struckPub sau Crytikal astept raspunsuri cat mai multe DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

European metin2 e server privat romanesc ratele sunt mari, la shop ai de toate, king posedata, otel, arme Epice, toate lazile posibile de la bosi pff ce sa-ti mai zic... a da merge si Switchbot, se doneaza doar pentru iteme site, deci nu e cu modatiwinking si jucatori cam tot timpu sunt ON 400, 500 bafta funda?

2 răspunsuri:
| AsVreaEu explică:

Joci si tu?

| aladeieri a răspuns (pentru AsVreaEu):

Da, da un ochi aici sa vezi duelurile mele :D http://youtu.be/7xHHgcjR_lc