| Ajdkwkkwks a întrebat:

Știe cineva dacă ebay e site sigur și ce calitate au produsele? În contextul în care caut un DSLR. Orice alte informații sunt binevenite (cum ar fi transportul etc).

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ebay e site sigur. Calitatea e influentata de vendor. Daca ei de la un vanzator cu review positiv si ratinguri bune nu ai probleme. Ebay e ca un fel de OLX international, ei nu raspund de ce se vinde ci doar faciliteaza vanzarea.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu te complica. Cumpără un DSLR de pe F64, eMag, Altex sau PCGarage, când apare o promoție bunicică și gata. La un moment dat a fost o mega promoție la F64 și era un DSLR la jumătate de preț (999 lei) cu tot cu obiectiv.

| Ajdkwkkwks explică (pentru SilviaDulcik):

Nu prea mai am răbdare. am văzut deja oferte bunicele, însă nu am strâns toți banii.