| andreeapop14 a întrebat:

Am inceput si eu sa joc metin si imi place mult, dar mi-e foarte creu sa cresc, chiar daca ma creste cineva e foaret greu si in 1000 si ceva de minute de abia am ajuns la level 21... stie cineva niste coduri sa pot creste mai repede? Am vazut la mai multi jucatori niste armuri care atrag spre ei creaturile din joc si asa cresc mai repede si nu mai trebuie sa se duca ei sa omoare monstri. Deci daca stie cineva ceva ce ma poate ajuta sa nu ezite. Astept raspunsuri repede :X:X:*:*:*:Funda :!:!:!

Răspuns Câştigător
| piciucl a răspuns:

Unde cresti anume?
iti recomand in valea seungryong. si alea care atrag spre aia se numesc mantiile curajului si trebuie sa platesti cu bani adevarati ca sa le primesti. Daca esti ninja faci nivel mai repede daca faci lure.pe ce sv joci poate te cresc eu

3 răspunsuri:
| andreeapop14 explică (pentru piciucl):

Buna, sunt pe serverul corvus ch4 si sunt razboinica, cam cat ar costa mantia?

| DarkAngell a răspuns:

Sal. Ro. e cam naspha sau ce joci u. eu iti zic pe private cum ar fi metin2 gthwinking mondial happy fun happy

| piciucl a răspuns:

Intra pe site-ul oficial Metin2, logheaza-te, da magazinul deitem-uri si cauti pe acolo... nu mai stiu cat costa