| ionelupsky a întrebat:

TPU! Am instalat Fifa 2010 cd original, de vreo 2 ani si mergea perfect (cat pentru un fifa 2010, ca nu-mi merge altul). Insa de o saptamana imi apare o eroare: " A required security module cannot be activated. This program cannot be executed (6000)". Va rog daca puteti sa-mi spuneti ce as putea face in legatura cu asta, ca n-as vrea sa-l reinstalez pentru ca am cariere frumoase salvate in joc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, ionelupsky

Inchide anti-virus/firewall si urmeaza aceste instructiuni:

- click pe 'Properties'
- click pe 'Compatibility tab'
- bifeaza 'Run this program in compatibility mode for'
- selecteaza 'Windows 2000'
- click pe 'Apply'
- click pe 'OK'

O zi buna, AfroBelgianu.

4 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe.exe si run as administrator. Daca nu merge ia alt crack de pe net.(download fifa 2010 crack)

| ionelupsky explică (pentru AfroBelgianu):

MULTUMESC cum se poate de frumoooos! Mergeeee!

| ionelupsky explică (pentru AfroBelgianu):

Dar bun, merge, intra in joc, dar cand dau sa intru in meci imi iese si-mi apare eroarea aia cu don't send

| ionelupsky explică:

Ce crack? E originaal. Cumparat. Si o mers pana acuma