| Budutz a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare vreau sa-mi raspundeti URGENT... stiti foarte bine hack-ul de metin2 "BonusSwitcher", mie imi apare o eroare la el cand il deschid, nu stiu motivul, asa scrie in eroare " The program can't start because MSVCR100.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem." Ce trebuie sa fac, ca sa functioneze.Dau funda raspundeti repede si serios happy

3 răspunsuri:
| SaDiCuL a răspuns:

Pai...poate fi de la multe lucruri incearca sa iei hackul din alta parte sau sa reinstalezi DirectX

| Budutz explică (pentru SaDiCuL):

Budutz96_cs baga id si explica-mi cum si ai funda happy
sau un tutorial pe youtube cv

| SaDiCuL a răspuns (pentru Budutz):

Reinstaleaza directX de pe siteul Microsoftrolling on the floor