| alin2000adi a întrebat:

Am un calculator si un laptop si leptopul are cerintele mai bune decat calculatorul dar de exemplu mi-am pus un joc pe calculator si merge foarte bine si l-am descarcat si pe laptop si cand apas pe iconita pentru a deschide jocul nu se intampla nimic. De ce? Pentru ca leptopul e mai buun ca calculatorul meu ca are cerinte mai bune de ce nu se deschide?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

DOar ai impresia ca laptopul e mai bun. Da-ne exact specificatiile ca sa ne dam si noi cu parerea.

| Zenicide a răspuns:

Despre ce joc este vorba?

| alin2000adi explică (pentru Zenicide):

Despre un joc nu foarte modern jocul este donald duck quack attack si l-am descarcat de pe fisierulmeu.

| alin2000adi explică (pentru KodrutZ):

Pai leptopul are 8 GM of Ram SI 3, 2 Ghz iar calculatorul are 1, 90 GB of Ram SI Ghz 2.61

| KodrutZ a răspuns (pentru alin2000adi):

Tocmai ai reusit sa spui nimic despre ele. Ce procesoare au, ce placi video?