| Cristyx71 a întrebat:

Buna TPU.Am un PS2 si s-a defectat.Imi merge foarte greu trebuie sa il las sa se incalzeasca ..deoarece cand e rece nu imi apare nimic pe ecranul televizorului .....doar cand e cald imi aparelaughing

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal ai desfacut unitatea aia?
poate are praf mult in el daca are o sa se arada integratele in el happy ia curatal!

| Cristyx71 explică (pentru Axys):

Azi l-am desfacut piesa cu piesa si l-am curatat si tot degeaba tot asa imi face sad

| Axys a răspuns (pentru Cristyx71):

Fragmenteaza partitia C! daca stii cum?
dai in bara de start klic drepta pe My Computer apoi apesi pe pamnaager
dupa asta iti apare Coputer anagerrent aci acolo Disck defragmenter apesi pe el si fragmentezi partitia C cu ajutorul fragmentari se sterg erorile din pc se muta fisierele la locul lor din windos happy acuma dupa fragmentare sper sa fie ok sa mearga mai usurat cat de cat! ori daca in caz dupa fragmentare tot asa trebuie sa faci rost de un windos xp sp 2 are cerinte mai mici pentru sistemul tau happy ai grija fragmenteaza ai intai si vezi cum merge dr sa ai in vedere daca fragenteaza mai greu sa-l lasi asa asta insemnand ca n-a fost fragentat! de mult timp as acred

Bafta!