| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU atunci cand joc fnaf 2 la night 3 mi se termina energia la ora 3 am.Adică trebuie sa dau flashing ca îi foxy pe hol, oare ce să fac ca să castig?

Răspuns Câştigător
| RobertDLX a răspuns:

Incearca sa faci economie de energie la primele 1-2 ore cat sa iti ramana si pe restul si stai putin dupa ora 12 si dupa incepi sai cauti repede si atent ca sa faci economie de energie... sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi zici cum pot sa imi dau seama cand ii foxy pe hol iti dau funda! happy

| winterdemonsprofile a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut. Trebuie sa dai de 5 ori la foxy dupa iti pui masca si dupa dai wind up music box. Foxy o sa plece