| Robert_Timofte_1993 a întrebat:

Când deschid GTA IV totul e bine până când dau play.Imi arata toate personajele, rulează muzica si aștept să mi se încarce.Stau 5 min si tot imi arată personajele dar nu mai rulează muzica(fiindca s-a terminat happy ). Deci ajutați-mă vă rog.

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Driverele de la placa video poate sunt de vina poti de asememenea sa incerci si asta http://www.youtube.com/watch?v=pT9envLBKfQ

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Poate sunt performantele la pc mai mici decat cerintele jocului ai mai jucat de pe el gta4 pana acum? daca da cauta alt crack si schimba-l cu cel vechi

| Robert_Timofte_1993 explică (pentru motan444):

Eu am calculator cu procesor:Intel Core i3-3110 M CPU @ 2. 40GHz, RAM de 4, 00 GB tipul sistemului de 64-bit si placa video Intel 4000 si e si cumparat cd-ul.

| Robert_Timofte_1993 explică:

E lasa eu am gasit un tutorial cum sa-ti rulezi gta IV pe windows 8.Merci oricum!