| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Buna TPU.Cand deschid metin imi spune "Sorry You sistem does not suport 3d Grafic, Please check you hardware and sistem configeration an then try again

3 răspunsuri:
| Kryst1na a răspuns:

Dai restart la pc sau inchide alte jocuri (daca mai am deschise) asa mi s-a intamplat si mie cand aveam deschis CS-ul si dadeam sa deschid si metinu... la fel

| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Kryst1na nu stiu cum ai rezolvat tu asa, dar nu merge cum zici tu happy N-are legatura Cs-u cu Metinu.Acel mesaj apare cand nu ai instalat placa video, instaleaz-o si vei scapa de mesaj happy

| AnoniM3l3Dasvtaq explică (pentru AnDrEyUtZzZ):

Cum aflu ce placa video am? plss zi-mi sau da-mi info la sebi_cosmin99