| slazzer a întrebat:

Cine a mai intampinat problema sau stie vreo rezolvare corecta primeste funda! La FIFA 12 cand am ceva de facut in calculator si pun jocul in bara, cand sa intru inapoi iese instant din joc!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai intra pentru ca nu ai Memorie Ram si in timpul jocului nu mai folosii programe de genul YM, Skype, torr3nti...

| slazzer explică (pentru neluL):

Am 6 GB RAM sau asta nu conteaza?

| slazzer explică (pentru slazzer):

Si nu folosesc alte programe, dar inainte puteam, acum de la un timp mi se intampla lucru asta

neluL
| neluL a răspuns (pentru slazzer):

Deschide Task Manager la Performance si lasa-l deschis ->vezi unde se duce procesorul si rami in timpul acela.