| Ionutcrs a întrebat:

Cine imi poate spune o echipa la Naruto arena ca vreau sa ma fac ANBU sunt CHUUNIN cu toate caracterele deblocate (care se pot debloca la CHUUNIN). Multumesc! Dau funda! Scuze pentru categorie!

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Salut, am jucat și eu acum vreo 4, 5 ani și ajunsesem la AMBU, iar apoi m-am oprit.
Dacă vrei să câștigi, ai nevoie de o echipă care nu folosește aceleași elemente.
Pentru Taijutsu (habar n-am daca am scris corect), ia-l pe tipul ăla, Dosu, sau cum. (primul caracter)
Pentru Bloodline, încearcă-l pe Shino (tot primul caracter, adică ăla mic).
Iar pentru ninjutsu ia-o pe Temari. (tot caracterul mic).

| Ionutcrs explică (pentru LoveSleep):

Frate,eu vreau o echipa!