| Iosuat a întrebat:

Buna,TPU! La league of legends de ce cand incerc sa imi fac cont la sfarsit imi scrie,, helpful links "? Multumesc anticipat! Dau funda celui ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| HellStrom a răspuns:

"helpful links" si cele trei imagini de mai jos sunt site-uri care ii pot ajuta pe cei incepatori... daca nu te intereseaza tot ce ai de facu pe peagina aia e sa selectezi varianta "EU Nordic & East Windows si sa dai pe butonul colorat " DOWNLOAD GAME"

3 răspunsuri:
| HellStrom a răspuns (pentru HellStrom):

Scuze pentru greselile de gramatica... m-am grabit cand scriam

| Iosuat explică (pentru HellStrom):

Scuze daca am uitat sa specific de ce nu ma lasa sa fac cont,, sign up failed '' apoi,, helpful links ''...e din server sau din calculatorul meu?

| HellStrom a răspuns (pentru Iosuat):

Este din server...