| MikroGamer a întrebat:

Mai am o problema tocmai am descarcat call of duty2 romanian league edition si tot imi arata o eroare cum ca pe hard-ul e full 'Call of Duty(R)2 couldn't write a file.The hard drive is probably full".Ce pot sa fac?! Daca stiti vreo modalitate va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| BradeaFlaviu a răspuns:

Atunci scoate un disvk si baga-l cel care trebuie peste celalalt ca tot merge!

2 răspunsuri:
| BradeaFlaviu a răspuns:

Inseeamna ca ti full Discku respectiv.Bagal in alt disk sau dezinstaleaza ceva ce nu iti trebuie dar sa aiba mai multi GB ca el.Bafta!

| MikroGamer explică (pentru BradeaFlaviu):

Pai am loc pe hard destul si nu mai am disk-uri disponibile