| MihaielaMik a întrebat:

Buna TPU., stiti de ce a fost sters OurWorld Playtest de pe Facebook? Sau daca stiti daca pot juca online sau cand va aparea? Orice raspuns este primit!

Dau funda mare si pupici :***!
Nume in OW Playtest(daca e cazul) : JokerAngel33

Răspuns Câştigător
| goldgaby100 a răspuns:

Nu stiu ca si eu m-am apucat luni sa joc simi placea mult...
Ori e in reparatie(Cum a mai fost ourworld de ex) ori a fost sters de pe facebook sad
P.S:Sunt pe Ow Playtest Ninja Star add me kiss
Cont de ourworld normal: AndrePisicutza

Nu cred ca iti este de folos tot ce am spus :/

2 răspunsuri:
| MihaielaMik explică (pentru goldgaby100):

Ba da :*

| goldgaby100 a răspuns:

Iti dau vesti bune
Se poate sa-si revina pentru ca:
Ai observat ca inainte arata "Pagina indisponibila", eh acum e alba...e mai bine, poate isi revine, nu stiu big grin