| asfhss a întrebat:

Tocmai ce mi-am instalat Batman Arkham City Game of The Year Edition si cand intru in el nu imi apare de la Windows Live
sa fac cont pentru a putea salva. Cine ma poate ajuta Funda!

4 răspunsuri:
| mintjaggers a răspuns:

Exact problema asta am avut-o si eu odata.Inseamna ca nu ai Windows Live instalat. Daca il ai deja instalat, incearca sa il reinstalezi.

| asfhss explică:

Il am instalat.Dar de unde il reinstalez?

| asfhss explică (pentru mintjaggers):

De fapt am reinstalat Batman Arkham City si mi-a bagat automat Games For Windows Marketplace si tot nu merge.

| mintjaggers a răspuns (pentru asfhss):

Nu prea stiu ce ai putea face.Eu am Batman Arkham City, dar versiunea normala.