| Spikey99 a întrebat:

Tocmai mi-am downloadat jocul World of Warcraft likh king m-am logat am dat pe lista de servere si am ales un server dar s-a blocat la,,, connected"' ce se intampla :O Dau funda

Răspuns Câştigător
| popescu400 a răspuns:

1) Ori ai PC ul prea slab sa mearga WOW

2) Ai mult lagg deoarece ai RAM, placa video etc. prea slabe si de aceea devine lent si posibil sa se blocheze.

3) Incearca sa astepti 5/10 minute poate poate merge greu si trebuie sa astepti ( apoi sa dai la setari si sa dai pe low la toate alea grafica etc. sa nu se mai miste incet )

4) Ori nu e bun installul ( ceea ce nu cred )

5) Ori nu l-ai instalat bine ( mai incearca o data, daca si tu consideri asta )

Fundita?

3 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Ai modificat realmist-ul cu ip-ul sv-ului pe care joci tu?

| Spikey99 explică (pentru raikidd):

Ce face?

| raikidd a răspuns:

Pai din faptul ca ai zis ca ai vrei sa joci WotLK am dedus ca joci pe un server privat(pentru ca acum pe blizzard este ala expansiune), pentru ca sa te conectezi pe un server privat trebuie ca in fisierul realmist.wtf(este in data/enGB sau enUS) sa ai ipul serverului pe care vrei sa joci