| Catalin_Gabriel_Apetroae_1998 a întrebat:

Buna TPU.Tot incerc sa-mi trag orice ce fel de metin si totul decurpe perfect numai ca cand dau sal pornecs imi da "error" si chiar si la GTA-uri. Oare este o problema de windows?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Nu e nici-o problema trebuie sa de duci frumos sa downloadezi
DAEMON Tools
dupa click dreapta pe bara de jos pe el (dupa ce il instalezi) CD/DVD ROM virtual--->Dispozitiv gol Dupa dai monteaza imagine in arhiva jocului trebuie sa ai o imagine o fila care nu poti sa o accesezi tu ci doar demonu
dupa aia instalez jocu s-ar putea sa-ti trebuiasca si un crak ala il ei de pe net e simplu daca mai ai nevoie de cv coll me!
Funda?
Ceau

4 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Ce windos ai tu?

| Magnifico a răspuns:

Cel mai probabil este o problema de la crack....deoarece jocurile pe care le scoti nu sunt originale trebuie fixate (crack-ul face treaba asta). Pentru fiecare joc in parte scoti crack de pe net (exemplu: search Google "crack gta vice city download" scoti unul si il pui in folderul jocului -crackul are imaginea jocului copii acea iconita si ii dai paste in folderul jocului- dupa care dai "yess to all/copy and replace" cum iti apare tie si gata). Sa stii ca nu orice crack este bun deci chiar daca ai scos altul este posibil ca nici acela sa nu functioneze!

Bafta!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Downloadeaza Ccleaner (e gratis)si sterge erorilebig grin.Cu siguranta vor merge dupa aceea.