| Чернобыль a întrebat:

Buna TPU.Unii din voi cred ca au vazut deja intrebarea aceasta,dar o repostez deoarece era tarziu si nu am putut primi raspunsuri. Apareau altele noi si asta nu se mai vedea.
Deci,sa incepem.
Ieri,cand ma plimbam pe Google Maps,dintr-o data s-a dat in modul simplificat spunandu-mi ca nu am platforma potrivita pentru WebGL.Dar este un PC!
Nu stiu ce sa ma mai fac,deoarece in modul simplificat merge greu!
Deci, cum pot sa ies din modul simplificat?
Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Чернобыль explică:

Nu cred ca mai este nevoie, am luat Google Earth.

| SKuLL909 a răspuns:

Arunca pc pe fereastra si cumprara altuwinking laughing

nea..glm... eu am un loc unde imi arata optiuni... poate ai si tu, daca ai intra si vezi, poate rezolvi, sau vorbeste cu cineva care se pricepe in IT si sati rezolve prin teamvier

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

Ei de fapt vroiau sa faca harta mai buna! Acum merge.

| SKuLL909 a răspuns (pentru Чернобыль):

Pai cred ca de atata timp ai rezolvat...eu abia acum am dat de intrebare laughing

| Чернобыль explică (pentru SKuLL909):

big grin