| spinuvictor a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma va rog mult eu am GTA 4 am RAM 2, 1, 74, in utilizo scheda video, ATI mobility radeon hd 4200 si cind ma joc in GTA 4 merge cu ghliuc cum sa zic se intrerupe cind merg cu masina se opreste se porneste cu intrerupere de ce va rog frumos cu ce puteti mersi mult la toti

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Merge sacadat, nu cu ghliuc.

din ce vad ar trebui sa-ti mearga bine, incearca sa modifici la setarile vizuale o rezolutie mai mica si setarile sa fie la low toate, nu ai spus ce procesor ai.

Compara configuratia sistemului tau, cu cerintele de la GTA IV:

Minimum System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Iti merge doar gta iv sacadat?

| spinuvictor explică (pentru Anonymus314):

Da doar gta 4 merge in sacadat! si sa te intreb ceva unde setarile care ai spus sa modifichez? daca poti ajuta-ma mersi mult

| spinuvictor explică (pentru spinuvictor):

Daca poti ajuta-ma mersi mult