| Evilo a întrebat:

voiam sa va rog sa imi dati cateva exemple de jocuri in care poti face duo campaing ONLINE. E foarte important online pentru ca nu vreau ceva care sa poate fie jucate numai de pe acelasi calculator. A, si foarte important ar fi sa fie pentru PC si nu o consola.

2 răspunsuri:
| MarianAlex112 a răspuns:

Incearca counter strike

| Evilo explică (pentru MarianAlex112):

Nu, cum sa zic, as vrea campaing de genul cum erau toate jocurile astea faimoase Between two souls sau The Last of Us dar sa se poata juca campaing-uri de genul online cu 2 persoane in loc de 1.