| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau si eu sa-mi fac server de SA:MP fara sa cumpar host dar nu-l pot face online!
Cand scriu IP-ul meu urmat de:7777 imi apare: (Retriving Info)89.137.162.220:7777
Am net pe Wireless dar ma pot conecta si la cablu.
Funda celui care ma ajuta!
PS:Am deschis sa-mp server. exe am lucrat in server.cfg deci nu am uitat nimic.

Răspuns Câştigător
| XtaZy a răspuns:

Poti gasi servere de samp pe net si le poti modifica tu cu MTA este un program cu care se lucreaza foarte usor, poti adauga ce vrei tu pe server. Am un prieten care vinde gm-uri de samp ( adica servere) si daca vrei iti vinde el unu. Funda pls?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XtaZy):

Da-mi linkul de la MTA si spune-i prietenului tau sa-mi faca un server cu 10 sloturi(ii dau 3 euro prin sms pe o luna)(oferta mea) si spune-i ca vreau sa-l faca cu un GM(game mode) care il poate gasi aici:http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=264233
Ps:El vinde hostul sau serverul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da il vreau

| XtaZy a răspuns:

Mafia2_games, dai add si vb cu el ce vrei exact, o sa te ajute. bafta!

| Anonimulrfrferrf a răspuns:

HostName: GREEN.BNY.RO | La 15 on big event+ 30rp
Address: green.bny.ro:7777
Players: 3 / 50
Ping: 25
Mode: RPG Romania v5.0
Language: RO / EN
Cautam lideri cu experienta bny.ro/panel2 bny.ro/forum va asteptam