| Catalin_Vesparu_1992 a întrebat:

Buna tuturor
am o mare dilema, am cautat foarte mult timp si tot nu am gasit.
Cum activez AGP Texture Acceleration?
Vreau detali concrete, am cautat mult sa activez doar ca nu reusesc, am instalat windowsu si driverele necesare, dar nu pot da enable, nu mi arata, nu stiu ce mi lipseste, inainte o aveam activata.
Va rog frumos daca vreti sa ma ajutati.
Astept raspunsuri, orce informatie mi ar fi de folos ^^
Multumesc anticipat si dau funda ^^

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ce placa video ai mai exact? Poate nu are o asemenea optiune.

| Catalin_Vesparu_1992 explică (pentru Zangetsu):

Sal ^^
Nu e importanta placa video deocamdata pentru mine, daca inaintea reinstalari totale a windows-ului agp texture acceleration era activat.
vreau sa stiu de ce dupa instalarea windows-ului si normal a driverelor nu-l pot activa.