| SaRRaMea a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mie un Metin2 care sa fie privat fara hamachi, sa nu fie complicat la downloadare, sa aiba la negustor (King \ Bm) si arme de nivel mare ( Katana \ Sfanta ). Cum am spus si la inceput sa fie usor de downloadat si usor de facut inregistrare, si cand ma loghez sa nu am probleme, (si ratele sa fie mari 150-200 in sus ). La revedere si un an nou cu multa sanatate si fericire.

5 răspunsuri:
| RooBerrT123 a răspuns:

Buna Incearca metin2 arena sau metin2 Gx

un an nou fericit sanatate si tot ceti doresti bfta :

| SaRRaMea explică:

Roby! fara suparare dar am zis as poata avea Bm sau King la negustor macar Bm sau sa aiba arme de nivel destul de mare.Dar iti multumes ca mi-ai raspuns si iti doresc si tie un an nou fericit!

| SaRRaMea explică:

A da am uitat sa va zic la toti ceva DAU FUNDA.

| RooBerrT123 a răspuns (pentru SaRRaMea):

Aa da nu am vazut intrbarea laughing tias recomanda hammer happy

| SaRRaMea explică:

Hammar s-o inchis de foarte mult timp din 2010.Am vazut pe toaet blogurile si... am si intrebat un coleg de clasa care juca hammer