| RobyTza33 a întrebat:

Buna tuturor, vreau si eu sa am prieteni pe PS4 romani(bine inteles), pana acum nu am gasit pe nimeni si chiar as vrea sa ma joc si eu multiplayer cu cineva cu care chiar as putea vorbi fluent, deci daca cineva ar vrea sa fie prieten cu mine, va rog sa imi trimiteti numele vostru pe privat(sau si aici daca vreti) si tin sa va reamintesc faptul ca am doar Battlefield4, NFS Rivals, Warframe si Blacklight Retribution dintre care le-as prefera pe ultimele 2. Va multumesc!

6 răspunsuri:
| supergamer2000 a răspuns:

Buna.Am si eu Battlefield 4, si celelalte jocuri.As vrea sa jucam impeuna dar am 13-14 ani.Si nu stiu daca iti convine sa joci cu un copil.

| RobyTza33 explică (pentru supergamer2000):

Salut si eu sunt tot cam de aceeasi varsta si sa stii ca un adevarat gamer nu tine cont de varsta celorlalti playeri...

| supergamer2000 a răspuns (pentru RobyTza33):

PSN: mrobert2012

| warthug a răspuns:

Incearca aici si vezi pe cine gasesti
www.facebook.com/playstation4romania

| Munteanu_Marius_1990 a răspuns:

Want643

| Goncze_Marian_2002 a răspuns:

Pot sa joc și eu cu voi? Am fortnite, call of duty, blacklight, iar warframe l-am dezinstalat.