| M0nStEя a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Cum se joaca Perfect World? De exemplu cum inaintez in level, cum fac rost de iteme, cum intru pe servere... Sau nu stiu. Tot ce stiti, pentru ca eu nu am habar de nimic puppy dog eyes
Multumesc anticipat. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| shaoboy a răspuns:

-ca sa faci lvl cel mai usor este sa faci questurile sau la lvl mai mare sa faci fb
-itemele le iei de la questuri, shop sau chiar le faci tu singur(manufacture)
-ca sa intri pe serverele oficiale descarci doar clientul de pe site-ul oficial, dar pentru private trebuie sa descarci clientul privatului
-bafta la questuri eu am 27 dar mi-e lene sa cresc

1 răspuns:
| M0nStEя explică (pentru shaoboy):

Ce sunt alea questuri si cum se fac? laughing