| Loreen777 a întrebat:

Voi aveti Instagram? Eu una am avut deja doua conturi si amandoua au fost compromise.Doar eu pot sa patesc asa ceva? Primul meu cont a fost dezactivat cu toate ca eram un user care respecta toate regulile.Al doilea cont al meu cred ca a fost hackuit.Cand incerc sa ma logez imi spune ca usernam/password nu sunt corecte dar sunt 100% sigura ca sunt corecte iar eu nu am schimbat nimic.Atunci cand incerc sa imi schimb parola prin email imi zice ca emailul a fost trimis dar eu nu primesc nimic.Ce as putea face? Le'am trimis celor de la Instagram un mail in care i'am rugat sa ma ajute darnici ca le pasa de problema mea... Puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Loreen777 explică:

*Scuze de greselile de ortografie*

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Securitatea in lumea digitala: va place sau nu, trebuie sa utilizati parole sigure

http://www.lumeadigitala.ro/......pre-parole

| Loreen777 explică (pentru MembruSeniorTPU):

Era foarte sigura, asta e faza frustranta straight face