| cookye a întrebat:

Buna vreau sa am gems pe ourworld in jur de 100 cum pot sa fac fara coduri? plzz dau fundita! happy

5 răspunsuri:
| Goxted a răspuns:

Salut fara coduri, nu se poate Gems sunt facute doar ca sa le cumperi cu bani reali dar este acest cod pentru 30 gems sau 15 nu mai stiu este aparut in aceasta luna DFC5-AF7E-A691-F15F bafta.

| camycamy a răspuns:

Cu serches la tollbar
scrii 400 de cuvinte si ai 100 gem
la fiecare 4 cuvinte 1 gem
poti face rapid cu
sri acolo ourgemcode 1 apoi ourgemcode 2...
sper sa te ajut da eu vreau gift nu funda apropo da si funda ii bine
numele meu : stendri

| alexutza_2153 a răspuns:

Pe Ourworld Numele meu este DaryukaDarry Si va rog unul dintre voi poate sa imi trimita o haina va rog dau FUNDA:*

| Mustafa22001133 a răspuns (pentru alexutza_2153):

Numele meu e mustafa bey si te rog mult fa-mi un cadou

| Mustafa22001133 a răspuns (pentru camycamy):

Numai asa merge?