| great1white a întrebat:

Am avut recent jocuri instalate pe Steam.La un moment dat, Steam nu a mai functionat asa ca a trebuit sa il reinstalez.Jocurile de pe Steam au ramas instalate pe computer, dar iconitele de la aceste jocuri nu au mai ramas pe desktop (s-au sters automat cu dezinstalarea Steam).Cum pot sa le aduc inapoi pe Desktop?

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Intrii pe steam in librarie, dai click dreapta pe joc si adaugi scurtatura (sau create desktop shortcut)

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Intri în My Computer :
- Dezinstalare sau modificare program;
- Cauţi jocul în listă, îl dezinstalezi;
- Intri în Steam, jocurile mele şi-l instalezi iar.

| great1white explică (pentru TheDarkMita):

Mersi frumos big grin