| johnlaurentiucena a întrebat:

eu sunt pasionat de gta san andreas si mi-am descarcat skin pach va rag frumos imi ziceti cum il folosesc?

Dau funda+3 voturi

2 răspunsuri:
| DjGioka a răspuns:

Salut! Uite, descarcati " img tool ". Uite site-u :http://grandtheftauto.filefront.com/file/IMG_Tool; 44920! P.S. : Vezi ca este intr-un chenar roz toate informatiile despre " img tool ", in colt dreapta jos din chenaru ala ros, este zona de download si scrie : " Click here to Download this File "! Dupa scrie pe YouTube : " Cum folosesc img tool pentru GTA SA? "! Funda >:D

| johnlaurentiucena explică (pentru DjGioka):

In fine frate
da-mi add la mess : morar.laurentiu@yahoo.com

ca nu gasesc de unde descarc