| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU ce alte jocuri cu povesti si cu decizii stiti gen "The walking dead"? astept raspuns Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Incearca urmatoarele jocuri: Indigo Prophecy, The Longest Journey, Alan Wake

Succes!

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ca ala mai este the wolf amoung us, creat chiar de creatori jocului twd

| napoleon16 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sal indigo prophecy l-am jucam acum 3-4 ani alan wake la fel iar longest journey nu imi place. e mai mult stategie. mie imi plac astea cu povesti... cu decizii ce sa spui sau ce sa nu spui si tot asa. mersi oricum de ajutor!

| faramatania a răspuns:

Gen The Walking Dead:Survival Instinct, mai poți încerca; Dead Island