| GeorgeC a întrebat:

Care este cea mai buna masina din nfs world pe bani din joc?(nu cu boost) tinand cont de putere si de bani...

dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Alexutu11 a răspuns:

Pai, eu la lvl 10 cu o Mazda Speed3 ii bat si pe cei cu masini luate cu boost, fa lvl 10-12 si ia-ti toate imbunatatirile posibile! Apoi depinde doar de TINE! soferul conteaza mai mult, de exemplu poti sa iti iei un bonus de la inceput si daca conduci fara sa te ''accidentezi'' o sa ai o sansa de 85% sa castigi.

3 răspunsuri:
| GeorgeC explică (pentru Alexutu11):

Eu am lvl 27 si vreau o masina de putere marreeee de t2 sau t3laughing

| Andonie_Radu_1998 a răspuns:

Frate ia-ti lamburghini la clasa b a doua adica cea din mijloc la doar 1.400.000 am cautat o droaia dar el este cel mai bun... sa vezi ca merita toti banii

| Alecsandru26 a răspuns:

Eu am mustang boss la 1.900.000 si am lvl 48 asta e cea mai buna masina cauta.ma pe nfs :Alx91