| cosmin5678 a întrebat:

Care este cel mai tare joc? Cum il descarc? Cum il instalez?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Http://games.gamepressure.com/

3 răspunsuri:
| seby112 a răspuns (pentru Jipa95):

Ok site-ul tau este genial! nici nu stiam ca a aparut gta5 pentru pc xD mersihappy

| Jipa95 a răspuns (pentru seby112):

Pai inca nu s-a lansat si pe pc, pe 28 ianuarie 2015 il vom avea. Dar cum ai vazut, are toate jocurile din lume site-ul happy

| DLeonard1998 a răspuns:

Cele mai tari jocuri is evident cele mai noi :/ care is de obicei 40+ euro cateva exemple de jocuri noi si faine happy
-Shadow of Mordor Middle Earth
-Alien Isolation
-CS:GO / LoL / DotA2 / SC2 daca esti in jocurile competitive happy
-Saints row 4 daca vrei sa ai putin fun xP