| Ctmfresh28 a întrebat:

Care este mai fain/popular duntre:Counter Strike Source sau Counter Strike 1.6?

Siva dau funda daca imi dati niste servere bune de cs source ca am gasit niste servere dar sunt not responing

3 răspunsuri:
| Optik a răspuns:

Mai fain si mai popular e cs 1.6. cel mai reusit cs si cel mai jucat!

Serverele de cs source:
dm.suceava.rdsnet.ro
fuz2.sytes.net
css.netgames.lv
css.eforienett.ro
cs.rohacks.net
fagaras.idle.ro
xfx.mine.nu
gerula.idle.ro
condixplor.idle.ro
abcs.servegame.com

daca mai ai nevoie de servere lasa-mi un mesaj!

| An0oNim0uS a răspuns:

Pai mai populat e cs 1.6 ca nu toti au steam -steam e pentru cei care joaca si nu pot folosii coduri si mai bine da pe google game tracker si vei vedea toate svrele posibile si cele mai bune

| Ctmfresh28 explică (pentru An0oNim0uS):

ASA am facut am scris pe google dar nu erau nici unu deschis, probabil pentru ca nu mai joaca nimeni si nu intalag de ce mie-mi se pare mai fain source pentru ca are grafica mai buna, dar na fiecare cu parerea lui