| MrHappy a întrebat:

Caut admini pentru server de CS 1.6.
Mod : Normal
Sloturi : 32
Adresa: xfrag.zapto.org
Uptime: 24/24

Caut si staff pentru forum www.xfrag.tk!

Sunteti interesati sa faceti parte din stafful serverului / forumului?
Astept cereri la adresa mr_happy_07@yahoo.com sau pe forumul www.xfrag.tk!

Răspuns Câştigător
| Lysander a răspuns:

Nu vreau sa fac parte din staff dar iti dau un sfat. Intra intr-o comunitate de gaming mai mare, asa poti cere ajutor de la el si iti vei popula serverul mai usor. Succes!

2 răspunsuri:
| MrHappy explică (pentru Lysander):

Vreau sa incep de la 0 cu comunitate si server! O sa fie mai greu da o sa se stranga incet incet.Multumesc oricumwinking!

| Lysander a răspuns (pentru MrHappy):

Nu ai pentru ce! si..este foarte greu sa pornesti propria comunitate pentru ca sunt foarte multe in ziua de astazi si nu multe ajung foarte populate.