| Agentulx a întrebat:

Ce este acela un steam? La ce foloseste si cum se face rost de el (CS)?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Anonim_2871 a răspuns:

Cu steamu nu`ti permite sa joci cu coade(CODURI EX:AIM WALL SPEED etc...)Se misca mai repede si joci mai bine... si + ca poti infiinta un clan nu ca alti doar nume EX:^PokeI^Waagigg(cL) SAu ceva de genu acolo e o parte unde poti sati iti faci si pe cs ti se modifica singur numele si costa steamu in jur de 90lei-150lei(900 de mi-1 milion 5sute) FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
| Aleks_9217 a răspuns:

Poi din cate stiu eu care nu sunt un mare pasionat de CS, steam-ul te ajuta ca de ex:ca atunci cand tragi se duce glontul mai repede si te misti mai repede

| Anonymus314 a răspuns:

Steamul,il cumperi
steamul nu-ti da voie sa ai coduri, automat daca steamul a detectat un cod ti-a si banat id-ul de steam
steamul este foarte apreciat de mai toate serverele, pe unele ai si slot numai daca ai steam.

| Mandric_Catalin_1991 a răspuns (pentru Anonymus314):

Dar un steam pentru Call Of Duty Modern Warfare 2 free nu gasesc?