| Seby80 a întrebat:

Ce este asa placut la World Of Warcraft? de ce le place asa multor jucatori?

Răspuns Câştigător
| Darklightt a răspuns:

Nici eu nu stiu atat de bine de ce imi place asa de mult, doar pot sa-ti zic ca nu este de ajuns sa-ti spunem noi.Fiecare are o opinie proprie.de exemplu vad multi disperati de metin, 4story,etc dar mie nu-mi plac deloc,iar tu trebuie sa joci neaparat,pentru ca, crede-ma ca merita. oricum grafica ii de nota 10, skill-urile super,plus ca ai sa-ti faci o gloata de prieteni (eu am cunoscut si din brazilia,franta,Italia,spania,mexic si multe altele)care, daca ai noroc si is de lvl mare si au si experienta te faci cu lvl max(85, dar conteaza versiunea). sper ca ti-am fost de folos si daca te decizi sa joci ma adaugi la prieteni si mai vorbim(iti dau si cea mai buna versiune) si te ajut si sa faci lvl

4 răspunsuri:
| XxZer0xX a răspuns:

Nu stiu nici eu dar cred,ca dupa ce incepi un caracter si incepi sa evoluezi si sa devi din ce in ce mai bun, normal ca incepe sa iti place acel joc, ca la metin2 de astfel

| MIAUmiau99 a răspuns:

Frate si e cand m-am apucat sa ma joc mi se parea naspa dar dupa aia m-a prins e tare sa iti echipezi caracterul si are o grafica dementiala. Asta este wow

Răspuns utilizator avertizat
| XxZer0xX a răspuns (pentru Dickbutt):

Stiu,nu am comparat nimic, doar am dat un exemplu, nici eu nu ma joc metin2