| rauloprisor123 a întrebat:

Ce iteme trebuie sa cumpar in joc daca ma joc cu garen? (Pe lol)Apropo are cineva ip-uri sau rp-uri de vanzare? Dau monede pe fifa 15 android am 650k sau cont praff cu iteme slabe de metin 2 pe fostul aries cu sura lvl 38 razboinic lvl 21 si saman si alt razboinic lvl 10.Astept oferte☺

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Deci,pentru garen, tu esti un tank, deci in mare parte ar trebui sa te faci tank, si asta depinde de team composition. Daca echipa adversa este full ap, tu logic ca nu vei cumpara iteme cu armour.Invata sa faci counter build(gen daca cineva isi fac armour pen, tu iei viata; daca cineva isi ia botrk tu iei arm pen)

2 răspunsuri:
| mateicoca a răspuns:

Rabadon's Deathcap, Zhonya's Hourglass, Sorcerer's Shoes, Lich Bane, Void Stuff si Hextech Gunblade SAU Sunfire Cape, Mercury's Threads, Black Cleaver, Spirit Visage, Guardian Angel si Warmong's Armor. Cred ca al doilea e mai bun.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru mateicoca):

De ce ai pus ap rolling on the floor)?