| Useria a întrebat:

Ce jocuri Foarte populare stiti? Ca vreau sa downloadez un joc si nu stiu ce joc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| iuliana2002 a răspuns:

Club cooee, clopotel.ro,lady popular,club pinguin, webkinz, stardoll, sunt multe pe net! funfita te rog!

6 răspunsuri:
| Adryan1302 a răspuns:

Depinde ce jocuri iti plac :fifa,metin, cs, talisman

| balutza a răspuns:

Pai Assassin creed 1, 2, 3,4,Battlefiel,1,2,3, F.E.A.R 3 Dragon Age 2 sau origin,Nfs The Run, Crysys 1, 2, Dead Space 1, 2.Bft.unda +vot plz.

| askman a răspuns:

Ai placa videou buna si ram mare iti sugerez prototype e cool sau battlefield 3

| Adryan1302 a răspuns:

Sau un joc care majoritatea fetelor il joaca :imvu

| oanaoana63 a răspuns:

Uite un joc care sigur o sa ti placa :X Ne vvedem acolo daca te inregistrezi!
(PS eu sunt ButterflyColors)
http://web1.ourworld.com/ow/tracking?source=ref_link&user_id=62527552

| Useria explică (pentru oanaoana63):

Am cont te bag la prieteni sunt SmecherikaRO