| VladutShiAtat a întrebat:

Cine are cs go? Va rog frumos adaugati-ma : vladutb99! Va rog daca aveti iteme sa imi dati si mie ca sunt la inceput macar skinuri in valoare de 0.10 euro! Deci cine are cs go?

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Eu cu 1 euro am cumparat 3 skinuri din piata de ce nu iti bagi si tu 5 lei si iti alegi ce vrei btw poti sa castigi sckin uri gratis cand cresti in nivel primesti uneori si un cadou eu am primit ts sg auto de la t de 2 ori si inca 1 am uitat care

| VladutShiAtat explică (pentru Bobby711):

Pai boss dai si mie te rog? niste skinuri?

| Bobby711 a răspuns (pentru VladutShiAtat):

Ieri am cumparat 3 azi 1 cu banii ramasi de cand am cumparat cs go nu am ce skin sa iti dau din moment ce astea le folosesc eu. Am vrut sa iti atrag atentia ca e mai bine sa cumperi de pe piata comunitatii decat sa deschizi cutii 2 euro si ceva e o cheie si primeti 1 skin iar sansele sa iti pice ceva misto sunt mici asa cu 1 euro am cumparat 4.