| T7uk a întrebat:

Cine are nevoie de ajutor in jocul DarkOrbit ca sa isi faca nava elita ma puteti contacta la adresa de Skype d--liviu--b. Va pot oferii sfaturi si uneori ajutor in cresterea nivelului totul gratuit fiindca imi place sa ajut. Nu uitati add la Skype d--liviu--b!

25 răspunsuri:
| 99adada a răspuns:

PLs trimite la numarul 7465 textul BIG 10152011, deoarece este gratis si mai am nevoie de cineva sa trimita prin SMS.PLS dau funta.

| T7uk explică (pentru 99adada):

Am ecranul spart la telefonwinking

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Haide pls am nevoie urgent de 15.000 uridium

| T7uk explică (pentru 99adada):

Eu vorbesc serios despre telefon. Si crede-ma ca si eu as vrea 15.000 uridium dar prefer sa ii fac eu decat sa-mi bag banii pentru un joc.

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Da-mi si mie un cont bun de dark orbit

| T7uk explică (pentru 99adada):

Eu am doar un cont si il folosesc.

| 99adada a răspuns:

Cum fac rost de goliath, de pet, abilitati, si portile galactice fara sa-mi alimentez contul?

| T7uk explică (pentru 99adada):

Iti faci in Laborator totul la nivel 3 apoi incepi sa trimiti Promerium la nava si il vinzi. Trebuie sa aduni minim 2.000.000 Credite inainte sa te apuci sa cumperi ceva. Mai intai licitezi de nava Leonov pe 1.800.000 Credite ca sa o castigi sigur si apoi te apuci din nou sa trimiti Promerium la nava si il vinzi pana iti iei TOAtE generatoarele de scut care costa 250.000 Credite/bucata. Apoi te apuci din nou de trimis Promerium pana iti iei toate dronele flax si toate generatoarele de viteza. Apoi incepi sa cauti un clan care sa te ajute cu adevarta si le ceri bani sa licitezi la Goli sau Veng. Succes!

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Am leonov, dar nu stiu sa trimit promerium deoarece imi zice sa trimit cantitatea, si nu stiu sa licitez.Pls ajuta-ma.

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Vreau laser lf3 si drone iris, pe cat trebuie sa le licitez?

| T7uk explică (pentru 99adada):

Te duci la Laborator sau (Sky lab daca e in engleza) si faci totul de nivel 3 si dupa aia te apuci sa trimiti Promerium.

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Cat trebuie sa licitez pentru drona iris si lasere lf 3?

| T7uk explică (pentru 99adada):

LF-3 = 5.000.000 Credite
Drona Iris = 170.000.000 Credite (ai nevoie de un clan bogat ca sa iei Irisul)

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Spune-mi un clan bogat pls

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Spune-mi un clan bogat si cum sa-mi trimita banii?

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Si mai spune-mi cu cate credite pot lua veagance si goliath.

| T7uk explică (pentru 99adada):

Nu am de unde sa stiu care clan e bogat asta trebuie sa afli tu. Goliath se liciteaza de la 25.000.000 Credite in sus, iar vengeace de la 10.000.000 Credite in sus.

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Am dat 6.000.000 pentru un laser lf3 si nu mam ales cu nimic

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Ma ajuti sa-mi iau goliath sau niste smecherii ca sa pot sa-mi fac contul de elita? Spune-mi niste smecherii ca sa pot sa-l iau

| T7uk explică (pentru 99adada):

Nu strange bani de goli ca ai prea multe iteme de cumparat apoi. Intai iti iei veng il umpli si dupa aia incerci la goli.

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Cum pot sa iau vengeange repede?

| 99adada a răspuns (pentru T7uk):

Cu cat pot sa licitez logfiles?

| erabianleonard a răspuns (pentru T7uk):

Da-mi id de mess man

| T7uk explică (pentru 99adada):

M-am lasat de darkorbit si contul l-am dat.

| Tupea22 a răspuns:

Scuza-ma ca te deranj dar daca iti dau un cont bunicel la darkorbit mil potti face mai bun (name:ciricel1987 pass:111111
Server:eg2