| Skullace a întrebat:

Cine are un server de metin ma poate face si pe mine GM am ff multa experienta in metin ( 6 ani) si vr sa fiu gm am fost o data pe un server dar serverul s-a inchis
dau funda

2 răspunsuri:
| Thorq12345 a răspuns:

Nu mai juca metin2 pierzi timpu degeaba macar daca jucai mereu pe ro si faceai ceva.

| Skullace explică (pentru Thorq12345):

Eu joc metin ca nu pot juca minecraft si am deja un cont de lv 101 (l-am facut acum cateva zile, veau sa fac lv 105 sa port itemele cele noi )
si vr sa nu ma pictisesc cat timp am piciorun ghips(nu intreba! O poveste luuuuuunga)
deci sa revenim numii mere minecraft si de asta joc metin
metinul e ca si planul B.