| chio97 a întrebat:

Cine imi da cel mai tare server de samp roleplay romanesti are funditabig grin

179 răspunsuri:
| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| Skaryo a răspuns:

Ip: 91.215.98.209:7777 E SERVER 100% ROMAN
MA ADUS NaNe

| Ozone a răspuns:

HostName: SA-MP.CSBlackDevil.Com
Address: 188.214.216.44:7777
Players: 1 / 75
Ping: 42
Mode: CSBD v1.6
Map: San Andreas

| Ozone a răspuns:

HostName: SA-MP.CSBlackDevil.Com
Address: 188.214.216.44:7777
Players: 1 / 75
Ping: 42
Mode: CSBD v1.6
Map: San Andreas is Blan3

| grunzu69 a răspuns:

RPG.VibePlay.ro
Maine data de 8/08/2014 se va da WIPE.Hai si tu, si vei avea sansa la staff/lideri + organizam un concurs pe forum unde poti castiga moderator/designer/g-mod etc. Hai si pe cel mai tare servar!

| Nebunnu_SoNny_1996 a răspuns:

Address: 93.119.26.203:7777 Server abia deschis cautam Staff activ! masini personale gratis! id contact: yo_puma66@yahoo.com

| ClauCatalin a răspuns:

HostName: Los Santos RolePlay Romania
Address: 188.213.212.172:7777
Players: 0 / 50
Ping: 20
Mode: LSL RP v5.0a
Map: Los Santos

| MosuPlayed a răspuns:

RPG.PLAYED.RO Este un sv recent deschis si foarte frumos. Merita incercat.

| Andrei_Geani_1993 a răspuns:

Server sa:mp nou deschis:
GM RPG Role-Play
DealerShip cu toate masinile
Job-uri unice
Conturi premium si giftbox
Se vor da admine, helpere si lidere
Update-uri zilnic si fara bug-uri!
IP:93.119.25.75:7777

Server samp newly opened:
GM RPG RolePlay
Dealership with all cars
Unique Job
Premium accounts and giftbox
It will give admine, helpers and leaders
Daily updates and no bugs!
IP: 93.119.25.75:7777

| CudiBoYRoby a răspuns:

HostName: FRPG:Sambata ora 20:00 dam liderele!
Address: 188.241.14.13:7777
Players: 12 / 50
Ping: 21
Mode: ForceRPGv.7.8
Map: LS and LV Dam admine/helpere pe playeri adusi la lvl 1 dam 100k la lvl 2 dam o masina.hai si tu!

| GabrielCanabis a răspuns:

HostName: [RO]EnergyPlay GF: LS-LV Energia jocului te prinde
Address: 93.119.26.203:7777
Players: 2 / 50
Ping: 18
Mode: EnergyPlay GF
Map: San Andreas

| MihaitzaBoSS a răspuns:

HostName: samp.bsgaming.ro
Address: samp.bsgaming.ro:7777
Players: 30 / 50
Ping: 36
Mode: bsG RPG v1.1 UPGRADE
Map: San Andreas
de luni 08.04. 2013 ora 20:00 vom incepe iarasi sper sa iti placa

| MGBogdan a răspuns:

HostName: NightLife Roleplay
Address: 188.212.104.178:7777
Players: 7 / 60
Ping: 21
Mode: Romania
Map: Red Country
cel mai tare roleplay deschis recent

| SHADOWBOY110 a răspuns:

HostName: Shade RPG
Address: 188.241.14.14:7777
Players: x / 50
Ping: 24
Mode: Shade|RPG v1.2
Map: LS • LV • SF
Salut daca cauti un server de samp adevarat de roleplay atunci poti sa incerci acest server deoarece aici vei intalni admini care te vor ajuta cu orce problema pentru a face experienta pe server cat mai placuta.Te asteptam cu drag pe sever.

| SheGa a răspuns:

Cauti un server SAMP bun? 89.33.242.95:7777 este solutia! Un server rpg cu foarte multe posibilitati! Playeri 700+

Daca esti nou si vrei sa ai parte de un ajutor, cand iti creezi cont si te intreaba cine te-a adus, apesi pe da si scrii 847839 si eu te voi ajuta.

Level 2 - 500$

Level 3 - 1500$

Level 4 - 1500$

Level 5 - 1000$ + bani de licente

Level 7 - 3000$

Level 10 - o masina (valoare maxima 20 000)

+ multe alte bonusuri

| andysmecherul a răspuns:

Eu iti recomand sa joci pe:HostName: Toxic-RPG : Ora 22:00 5kk + 2 levelup![0.3z]
Address: 188.241.14.90:7776
Players: 0 / 50
Ping: 41
Mode: Toxic-RPG v1.0
Map: LS and SF
este in romana si este rpg.ESTE CEL MAI TARE SV.Adminii sunt foarte buni intrati
mai incearca si:HostName: [0.3z] Toxic War Romania
Address: 185.36.253.145:7777
Players: 0 / 50
Ping: 46
Mode: Mondial War 2.3
Map: San Andreas
este war si este in romana!
VA ASTEPT PE AMANDOUA!
VENITI

| Radupl a răspuns:

Hai pe asta 5.175.204.240:7777 ie sv hostat in permanenta nu se stinge! Are firma de host! Poti primi admin/helper+lidere! Are masini pers! Cand intri iti dam 600k_lv 3

| Radupl a răspuns:

| FreezerGFZ a răspuns:

Uite aici cel mai tare server de samp:
samp.gfzone.ro:7777
Ownerul e de treaba, staff-ul la fel avem si forum : http://www.gfzone.ro
Pe server sunt 300 de sloturi, ziua sunt peste 150 de playeri pe server, iar seara depasesc 250, sobetiul nu e permis

| Marius_Soltan_1989 a răspuns:

Se Da healper/Admin/Lider la 10 on.
Server Name: [0.3z]3state cautam leaders/helpers
Game: San Andreas Multiplayer
State: Online
Players: 0/50
Address: 188.212.100.237:7777 join
Location:
Romania Romania
Game Mode: Police vs Rivals
Map Name: San Andreas

| Roland_Roli_1997 a răspuns:

Vreti un server de SA:MP adevarat si cu playeri?

Incercati RPG.Just2Play.RO

Just2Play Comunity!

HostName: JusT2Play.Ro: Sarbatori Fericite! - Buycar Open.

Address: rpg.just2play.ro:7777

Players: 96 / 150

Ping: 22

Mode: J2P:RP v6.12 - RPG

Map:  LS and LV

Acest Server este RPG(RP), mai jos va voi prezenta pe scurt serverul:

Factiuni:

1. Police Departament.

2.FBI.

3.Jail Guard.

4.Los Santos Medic Departament (LSMD).

5.Russian Bratva (Mafie Rusa, in mare razboi cu Yakuza).

6.Tow Car Company (Companie de tractat masini).

7.Guvern (Primaria).

8.Hitman Agency (Agentie de assassini).

9.News Reporter.

10. Taxi Cab Company.

11.Security Guard (Un fel de BGS, dar nu este in folosinta inca).

12.Cobras M&G (O mafie terorista de motociclisti care se ocupa cu jafuri, asedii si tot felul.).

13.The Yakuza (Mafie Japoneza, In mare razboi cu Russian Bratva).

14.Hooligans (Gang de negri, gen Ballas, in mare razboi cu Grove Street, ei se bat cu arme albe si se ocupa cu traficul de droguri, arme.).

15.Grove Street (Bine cunoscutul gang Grove este in mare razboi cu Hooligans se bat cu arme albe si se ocupa cu recoltarea si vinderea de marijuana).

Joburi Legale:

-Detective (Detectiv)

-Lawyer (Avocat) $

-Car Mechanic (Mecanic de masini)

-Bodyguard (Garda de corp)

-Car Dealer (Vanzator de masini) $

-Boxer

-Bus Driver (Conducator de autobuz)

-Trucker (Camionagiu)

-Garbeage Collector (Gunoier) $

-Pizza Boy (Pizzer)

-Farmer (Fermier) $

-Paper Boy (Ziarist)

Joburi Ilegale

:

-Arms Dealer (Traficant de arme) $

-Smuggler Mats (Producator de materiale pentru arme) $

-Drug Dealer (Traficant de droguri) $

-Drugs Smuggler (Produci Droguri, doar Grove & Hooligans poate lua acest job).

-Whore

-Car Jacker (Spargator de masini) $

Evenimente:

Eventurile se fac de catre admini serverului.

Se fac cateva eventuri pe zi, ele find urmatoarele: Event Deagle, m4... orice arma, Event Race(1 vs. 1),Event LCS(Cu busituri),Event LMS(se poate face LMS si cu arme,adica toti se omoara la gramada pana ramane ultimu om), Eneturi CT vs. Tero, Event Sniper pe echipe(o echipa pe o cladire si o echipa pe cealalta).

Masini Personale:

Masinile personale se gasesc la Buycar-ul(Dealer Ship) din San Fierro, prin putina munca va veti putea achizitiona o masina in destul de scurt timp, si cu ea puteti incepe afaceri si sa va ridicati tot mai sus. Odata la 2 Saptamani se liciteaza pe forum masini unice(masini care nu sunt la buycar).

-Preturi BuyCar:

Landstal ($725000)

Bravura ($195000)

Buffalo ($1720000)

Peren ($298000)

Sentinel ($317000)

stretch ($5550000)

Manana ($177000)

Infernus ($15000000)

Faggio ($39500)

Cheetah ($14000000)

Esperant ($712000)

Bfinject ($905000)

Banshee ($15000000)

Stallion ($925000)

Bullet ($17000000)

Admiral ($950000)

Turismo ($17500000)

NRG-500 ($15800000)

Comet ($850000)

Burrito ($107000)

Sandking ($730000)

Blistac ($526000)

Supergt ($10000000)

Sabre ($925000)

Asta e o mica prezentare a serverului minunat RPG.JUST2PLAY.RO,o sa va pun mai jos niste filmulete, trailere a unor factiuni sa vedeti cum sta treaba la noi.

Vizionati filmuletele, si intrati pe server, MAXIMA DISTRACTIE!

Trailer Just2Play:

http://www.youtube.com/watch?v=QzLsaSIbMU8

Trailer Hitman Agency!

http://www.youtube.com/watch?v=ufbptvHLWcE

Prezentare The Yakuza:

http://www.youtube.com/watch?v=h8oJfLF8t8g

Gasiti mai multe videouri frumoase pe youtube!

| narcis111 a răspuns:

Cel mai tare server deschis chiar aici 500k iti da la inceput sa-ti iei masina de la /buycar daca nai bani destui pentru masina care o vrei ceri la admins si iti da dar nu cere multi de ex sa nu ceri vreo 20kk 10kk sa ceri cate 1kk 2kk iti da uite server dar daca vrei cand intri sa spui m-a adus Narcis
HostName: CoolPlay SA-MP Comunity.
Address: 188.241.63.189:7777
Players: 1 / 50
Ping: 19
Mode: Roleplay
Map: • Los Santos •

| Americanul a răspuns:

HostName: RuleGame Romania GF [0.3x] Se cauta helpari/lideri
Address: 95.64.36.171:7777
Players: 93 / 100
Ping: 15
Mode: RuleGame v.1.5.0
Map: San Andreas

Se cauta lideri/admini ..Va ASTEPTAM!

| cezarx12 a răspuns:

Va voi da cel mai misto server de samp din lume! Are un gamemode prea misto! Dar gm-ul este inca in dezvoltare! Va imaginati cum o sa fie cand e terminat! IP: samp.bnyromania.com

| cezarx12 a răspuns:

Samp.bnyromania.com

| TuDor30 a răspuns:

HostName: RPGX godplay1
Address: 93.119.26.215:7777
Players: 8 / 50
Ping: 23
Mode: •GP:RP-v1.4™•
Map: San Andreas

| Tonell a răspuns:

HostName: WtfCs - RPG [0.3e]
Address: 93.119.26.229:7777
Players: 13 / 100
Ping: 6
Mode: WTF v3.0
Map: Romanian Map

| Bogdan_Maris_1996 a răspuns:

Va asteptam pe 95.77.217.122:7777.
Serverul Romania Nightmare Roleplay este un server care din titlu subintelegem de tip Roleplay.
Avem 15 factiuni, joburi secundare, case si bizuri implementate deja.
Cautam lideri la unele factiuni, helperi, si admini! va asteptam cu drag

| VreauSaPlang a răspuns:

HostName: Rpg-Pgz 0.3z 40/50 - LV UP + 1.5KK!
Address: rpg.pgz.ro:7777
Players: 14 / 50
Ping: 31
Mode: PGZ:RP v0.0.4
Map: LS||LV||SF||PGZ

Acest server este un server cu idei originale si merita incercat.
Scripterul servarului este tiCooo. un scripter foarte bun.
Case originale eventuri in fiecare zi si multe altele.
Nu va veti plictisi incercati si at sa vedeti.
Cand intrati pe sv veti primi lvl 3!

| VreauSaPlang a răspuns:

HostName: Rpg-Pgz 0.3z 40/50 - LV UP + 1.5KK!
Address: rpg.pgz.ro:7777
Players: 14 / 50
Ping: 31
Mode: PGZ:RP v0.0.4
Map: LS||LV||SF||PGZ