| chio97 a întrebat:

Cine imi da cel mai tare server de samp roleplay romanesti are funditabig grin

179 răspunsuri:
| CwDa a răspuns:

Rpg.Pg-Zone.Ro *GOGO* server nou! aduti si prieteni! happy.

| Eduardo_Don_1998 a răspuns:

RGaming revine in FORTA, intra si tu si fa-ti cont http://forum.rgaming.ro/ iar diseara la ora 19:00-20:00 cel tarziu ora 21:00 SERVERUL va fi ONLINE! (Imi cer scuze de mesaj) da si tu mai departe sa ne adunam cat mai multi pe forumu si pe server. MULTUMESC!

| SheGa a răspuns:

Cauti un server SAMP bun? 89.33.242.95:7777 este solutia! Un server rpg cu foarte multe posibilitati! Playeri 700+

Daca esti nou si vrei sa ai parte de un ajutor, cand iti creezi cont si te intreaba cine te-a adus, apesi pe da si scrii 847839 si eu te voi ajuta.

Level 2 - 500$

Level 3 - 1500$

Level 4 - 1500$

Level 5 - 1000$ + bani de licente

Level 7 - 3000$

Level 10 - o masina (valoare maxima 20 000)

+ multe alte bonusuri

| AndreiPeres a răspuns:

Rpg.bugged.ro sunt peste 300.000 de mii de player inregistrati.Dai si tu o privire pe panel http://bluepanel.bugged.ro/ Si mai este si red.bugged.ro este cel de al doilea server panelul e http://redpanel.bugged.ro

| SHADOWBOY110 a răspuns:

HostName: Shade RPG
Address: 188.241.14.14:7777
Players: x / 50
Ping: 24
Mode: Shade|RPG v1.2
Map: LS • LV • SF
Salut daca cauti un server de samp adevarat de roleplay atunci poti sa incerci acest server deoarece aici vei intalni admini care te vor ajuta cu orce problema pentru a face experienta pe server cat mai placuta.Te asteptam cu drag pe sever.

| robertradioend a răspuns:

www.wipe.ro - Community SA:MP ROMANIA! - Cel mai tare server!

RPG.WIPE.RO - Adaugati-va server-ul la favorite!

SA:MP Romania! Deschidere in forta, fa-ti un cont pe forum!

#Se cauta staff matur!

| vreaumult a răspuns:

Am marit sloturile la 100!
Serverul va fi deschis pe 01.04. 2015

| ClauCatalin a răspuns:

HostName: Los Santos RolePlay Romania
Address: 188.213.212.172:7777
Players: 0 / 50
Ping: 20
Mode: LSL RP v5.0a
Map: Los Santos

| DealyRKO a răspuns:

HostName: Devilz 2 arme + masina gratis!
Address: 94.177.106.178:7777
Players: 14 / 50
Ping: 10
Mode: Devilz v0.0.4
Map: San Andreas

| Nrz_Stefan_2001 a răspuns (pentru SampAlexandru):

Dc nu merge?

| Nrz_Stefan_2001 a răspuns (pentru SampAlexandru):

Dc nu merge?

| razvanrus a răspuns:

HostName: AllBits.ro: RPG Server [0.3.7] (BETA)
Address: 93.119.25.32:7777
Players: 17 / 50
Ping: 26
Mode: AllBits RPG 0.3.9
Language: Romana

| razvanrus a răspuns:

HostName: Mavro-Gaming | Playeri noi Lv 3 + 10KK! |
Address: 5.154.240.58:7778
Players: 6 / 50
Ping: 27
Mode: Mavro-Gaming 0.0.7
Language: Romana

| razvanrus a răspuns:

HostName: DarkNight RPG|Incepatorii /newbie
Address: 188.213.212.115:7777
Players: 8 / 50
Ping: 21
Mode: DarkNight|RPG v3.2
Language: En/Ro (R) cand intrati scrieti /report xxanacondaxx2 m-a adus! cel mai fain sv de samp

| razvanrus a răspuns:

HostName: BlaZed RPG: Pregătim Wipe | Detalii Forum
Address: 93.119.26.210:7777
Players: 0 / 150
Ping: 24
Mode: BLaZed|RPG v1.0.0
Language: RO/EN
Pentru A accesa forumul intrati pe rpg.blazed.ro

| Danciu_Ioanmaria_1962 a răspuns:

Red.bugged.ro:7777 Sugerez acest Server la toata lumea.

| Truse_Victor_1983 a răspuns:

Rpg.whitecs.ro! Recrutam lideri/helperi cu experienta si activitate!
De inceput lvl 2 si 5 kk! www.whitecs.ro! Eventuri si lvlup la 15-20-25 playeri! gogogo

| Horodinca_Catalyn_1996 a răspuns:

HostName: **ArenaGame Roleplay | Hard Roleplay[0.3.7]
Address: Server.ArenaGame.ro:7777
Players: 2 / 50
Ping: 27
Mode: RolePlay v0.15b
Language: RO/EN

| gamersamp12 a răspuns:

89.34.25.16:7777 CC-RP iti faci contul in joc dupa ce raspunzi la intrebari dai /q si astepti ca contul tau sa fie acticvat. Serveru e recent deschis in 2016 se cauta admini si testeri.

| Andrei_Geani_1993 a răspuns:

Server sa:mp nou deschis:
GM RPG Role-Play
DealerShip cu toate masinile
Job-uri unice
Conturi premium si giftbox
Se vor da admine, helpere si lidere
Update-uri zilnic si fara bug-uri!
IP:93.119.25.75:7777

Server samp newly opened:
GM RPG RolePlay
Dealership with all cars
Unique Job
Premium accounts and giftbox
It will give admine, helpers and leaders
Daily updates and no bugs!
IP: 93.119.25.75:7777

| Union-Zone_Clifton_1999 a răspuns:

Salut va prezint serveru
HostName: RPG.RANGFORT.RO | UN NOU INCEPUT |
Address: 93.119.25.121:7777
Mode: RPG l RF v1.0.0
Language: RO / EN
Va asteptam!

| Culişi_Lucian_1990 a răspuns:

HostName: B-Zone: RPG Server 1 [0.3.7]
Address: 89.33.242.95:7777
Players: 834 / 1000
Mode: RO-RP v6.2.2b
Language: RO/EN

| AcelasiEu_Juwe_1990 a răspuns:

Salutare! Cu toții știm că dacă tot jucăm SAMP, avem nevoie de un server pe care să putem muncii, să fie primitor și practic să aibă un STAFF care să interacționeze cu playerii! Așa că eu am găsit soluția!

RPG.Go-League.Ro, este alegerea pe care puțini o fac încă și totuși nu mulți au parte de o așa atmosferă! Așa că te invităm și pe tine, împreună cu prietenii, să iei parte la o experiență uimitoare! Noi garantăm calitate și profesionalism!

Facțiunile sunt cele Classic! 14 facțiune, frumos aranjate, systemul de war este UNIC! Vrem ca voi să fiți mulțumiți de calitatea jocului, așa că am rezolvat și cu panel-ul!
Vă așteptăm cu drag împreună cu prietenii voștrii, să devenim o familie!

Economia serverului este un bine pusă la punct, permite oricui să devină miliardar și să-și facă avere destul de repede! Mai avem la spawn pentru voi, un GiftBox, care funcționează pe GPoints! Ce sunt GPoints-uri? Vă spun imediat!
GPoints-urile sunt punctele cu care putem deschide unul din cele 3 cadouri de la GiftBox și primești câte unul la fiecare PayDay ( fiecare oră ), sunt 3 cadouri, cu premii diferite!

- Cadoul 1 : 1kk
- Cadoul 2 : 50.000 Materiale
- Cadoul 3 : 2 RP-uri

Aceasta este o metodă foarte bună de a face bani, dar ideea e să stai cât mai mult ONLINE!
Sper că m-am făcut înțeles din această relatare și nu uitați că Go-League Family te așteptă oricând să devii un membru fidel!

Cu stimă,
Go-League Family

- Site : Www.Go-League.Ro/

- Forum : Www.Go-League.Ro/Forum

- Panel RPG : Www.Go-League.Ro/Panel

| Grigore_Budac_1987_7c6Y a răspuns:

HostName: Royal Roleplay | www.gtagame.ro
Address: 93.119.26.145:7777
Players: x / 50
Ping: 64
Mode: Roleplay 1.6.1
Language: RO

| FernyZU a răspuns:

Deschiderea serverului de SA:MP RPG.GAMESTYLE.RO.

Data programata: 14.12. 2016, ora 16:00.
Serverul este gazduit la zeroping.ro si detine 100 de sloturi cu posibilitate de marire oricand.
Serverul va beneficia de update-uri din 2 in 2 zile de catre scripterii nostri.
Pentru inceput orasele Los Santos si Las Venturas vor fi deschise.
Economia serverului va fi una de tip medie.
Serverul detine foarte multe sisteme care sunt avansate si pe plac.
Donatiile sunt folosite pentru plata serverului si pentru intretinerea comunitatii GameStyle Romania, in schimbul donatiei sunteti rasplatiti cu puncte premium pe server cu care puteti sa cumparati diverse chestii din [/shop].
Panel: http://gamestyle.ro/panel

Factiunile serverului sunt:
Departamente - Los Santos Police Departament, Las Venturas Police Departament, Federal Bureau of Investigations, National Guard.
Mafii: Los Zetas, Grove Street, El Loco Cartel, Ballas Family.
Factiuni pasnice & mixt: Taxi LS, News Reporters, School Instructors LV, Paramedic Departament LV, Hitman Agency.
Levelul minim pentru departamente este de level 7, levelul minim pentru factiuni pasnice este level 5 iar pentru Hitman Agency este 10.

Joburile serverului sunt:
Farmer, Arms Dealer, Detective, Trucker, Mechanic, Drugs Dealer, Fisherman, Car Jacker, Pizza Boy, Bus Driver, Garbage Man.
Joburi care vor fi adaugate in urmatoarele update-uri: Programator, Vanzator de Inghetata, Quarry Worker si Apicultor.

In perioada 14.12. 2016 - 02.01. 2017 va fi organizat evenimentul Advent Calendar (bonus / giftbox / quest / multe alte surprize), detalii in link-ul de mai jos:
http://forum.gamesty...22016-02012017/

| Drex78 a răspuns:

Oameni buni, voi macar ati citit ce intrebare a pus? ROLEPLAY NU RPG, bugged redzmax si tot ce ati lasat voi mai jos sunt RPG adica Roleplay Gaming, aceasta persoana a cerut server de Roleplay, cel mai popular server de roleplay lansat in 2012 si mai este pana in zilele noastre se numeste Romania Roleplay, iti poti face un cont, trebuie sa citesti regulamentul si dupa asta sa iti inregistrezi un cont. Trebuie sa fie acceptat si dupa asta trebuie sa iti faci o biografie, Romania Roleplay este cel mai bun si cel mai renumit server de Roleplay in Romania. Stiu ca raspund dupa 6 ani dar asta e.

| Drex78 a răspuns:

Toata lumea a raspuns gresit! Se stie ca Romania Roleplay este UN SERVER DE ROLEPLAY, NU CA TOTI CARE AU DAT NUMAI SERVERE FANTOMA SI RPG. Romania Roleplay este intr-adevar cel mai bun server de roleplay, care imiti viata reala.

| dNzZz a răspuns:

HostName: RPG.SAMP-MANIA.RO | CAUTAM STAFF CU EXPERIENTA!
Address: rpg.samp-mania.ro:7777
Players: 45 / 50
Ping: 13
Mode: SAMP-MANIA #09.02.2020
Language: RO/EN
http://www.samp-mania.ro