| mrmaw a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un joc, css? defiecare data cand incerc sa joc online imi scrie 'your version does not match...'am incercat sa il patchuiesc, degeaba, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| papagarita a răspuns:

Eu am jucat si nu mi-a aparut. Umbla pe un dic. englez-roman si poti repara.

1 răspuns:
| mrmaw explică (pentru papagarita):

Nu e vorba despre engleza mea,stiu bine ce inseamna ca nu mi se potriveste versiunea, dar ma intrebam cum o pot rezolva, tu ai putut juca online? daca da cum?