| mgtow a întrebat:

Cine mai e fan HITMAN ABSOLUTION pe aici? Agentul 47 care a scapat din Sibiu va pune piciorul inapoi in actiune din iarna aceasta - aici va las un gameplay ca sa vedeti cum au lucrat timp de 5 ani IO interactive & square enix http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=CR 5nVY_KzfA Apropo se zvoneste ca jocul are 47 de misiuni stiati?

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Oricum nu iti scrie cand termini misunea la ce capitol esti...doar daca te uiti la stats.

11 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Eu sunt un mare fan.L-am gatat un joc foarte bun.Stiu ca are vreo 13 capitole parca si nu stiu cate subcapitole.Un joc superb, merita fiecare secunda jucata.

| mgtow explică (pentru roormaf12):

Nu trebuia sa zici cate capitole are ca il primesc si eu zilele astea.

| mgtow explică (pentru roormaf12):

Apropo cate misiuni are? Aia vreau sa stiu. Nici nu l-am inceput ca intarzie sa ajunga coletu doar duminica ii dau bataie.

| roormaf12 a răspuns (pentru mgtow):

Scz dar nu le-am numaratlaughing... oricum are multe, dar le termini repede.Jocul il termini in 4-5 ore la Easy.E foarte misto oricum!

| mgtow explică (pentru roormaf12):

Pastele lor atat le trebuie, la ce au frecat manganu 5 ani. Daca nu au facut vreo 40 de misiuni minim pot spune ca sunt niste inutili.

| mgtow explică (pentru roormaf12):

Eu merg pe varianta HARD apoi PURIST si nu ma grabesc sa-l termin, farmecu e sa mergi cat mai incet in joc fara graba.

| roormaf12 a răspuns (pentru mgtow):

Nu cred ca sunt 40 dar vreo 30 is...sincer au lucrat mult la stealth si la grafica.

| roormaf12 a răspuns (pentru mgtow):

Nu cred ca o sa reusesti pentru ca mie mi-a fost greu si la easy...e greu sa treci de oameni fara sa fi detecat...

| mgtow explică (pentru roormaf12):

Am vechime cu alea vechi din gama hitman si ma voi risca pe hard.

| roormaf12 a răspuns:

Riscate daca vrei, dar mai bine te joci la Easy.Si daca esti chiar un Super fan incearca sa treci toate misiunile la silent assassin.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Am terminat toate jocurile Hitman de la "codename:47"pana la Äbsolution"si da sunt un megafan Hitman.